Haberler - Kurtköy İlkokulu

Haberler

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KURTKÖY İLKOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ OLAĞAN GENEL KURULU DUYURUSU

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KURTKÖY İLKOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ OLAĞAN GENEL KURULU DUYURUSU 12.10.2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10:00´DA OKULUMUZ KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR. GEREKLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞI TAKTİRDE 19.09.2017 PERŞEMBE GÜNÜ AYNI YER VE SAATTE GENEL KURUL YAPILACAKTIR.

Devamı

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKULUMUZ 1. SINIF KAYITLARI BAŞLADI

1. SINIFA BAŞLAYACAK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ VE VELİLERİMİZ OKULUMUZA HOŞ GELDİNİZ. 10 - 14 EYLÜL 2018 TARİHLERİNDE 1. SINIFLARIMIZ VE ANASINIFLARIMIZ İÇİN "UYUM PROGRAMI" UYGULANACAKTIR. TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE VE VELİLERİMİZE DUYURULUR. 2018-2019 öğretim yılı e-Kayıt uygulaması sonucu adres bilginize göre Anasınıfı, İlkokul 1. sınıf veya Ortaokul 5. sınıfa kayıt yaptırmanız gereken okulu görmek için Tıklayınız →   

Devamı

OKAN KOLEJİ "BİR ADIM BİR UMUT 2" PROJESİ KAPSAMINDA OKULUMUZA KİTAP YARDIMINDA BULUNMUŞLARDIR.

OKAN KOLEJİ "BİR ADIM BİR UMUT 2" PROJESİ KAPSAMINDA OKULUMUZA KİTAP YARDIMINDA BULUNMUŞLARDIR. KURTKÖY İLKOKULU OLARAK; OKULUMUZA GELEREK KİTAPLARIN TESLİMİNİ YAPAN VE PROJEYİ YÜRÜTEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.

Devamı

TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI KUTLANDI

         Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftasını kutlama etkinliklerinde öğrencilerimiz yerli ve yararlı beslenmenin önemini bizlere çeşitli etkinliklerle vurguladılar. Emeği geçenlere teşekkür ediyor herkesi yerli ve yararlı ürün kullanmaya davet ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ TÖRENİMİZDEN KARELER...

OKULUMUZ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ TÖRENİMİZDEN KARELER... BU SENE EMEKLİ OLAN HÜSEYİN NAS ÖĞRETMENİMİZE BUNDAN SONRAKİ YAŞAMINDA SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLİYORUZ.

Devamı

OKULUMUZDA, PENDİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE DÜZENLENEN "KİŞİSEL HİJYEN / AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI " KONULU ÖĞRENCİ SEMİNERİ YAPILDI...

OKULUMUZDA, PENDİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE DÜZENLENEN "KİŞİSEL HİJYEN / AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI" KONULU ÖĞRENCİ SEMİNERİ YAPILDI......  KATILIMLARINDAN DOLAYI TOPLUM SAĞLIĞI UZMANI BETÜL SÜMEYYE ÇERİ´YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ...

Devamı

24 EKİM 2016 PAZARTESİ GÜNÜ OKULUMUZDA TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ TARAFINDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ.

24 EKİM 2016 PAZARTESİ GÜNÜ OKULUMUZDA TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ TARAFINDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ. BU KAMPANYAYA DESTEK VEREN TÜM ÖĞRETMENLERİMİZ, VELİLERİMİZ VE ÇEVRE HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Devamı