2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ANASINIFLAR KESİN KAYIT KURA SONUÇLARI

 

KURTKÖY İLKOKULU

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

ANASINIFLAR KESİN KAYIT KURA SONUÇLARI

 


                                                         ANASINIFLARIMIZ

  ADI SOYADI SINIFI
  ABDÜSSAMET GÜNDÜZ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  AHMET FURKAN AVCI ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ALMİRA ZÜMRA ŞAHİN ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ALP EMRE IŞILDAK ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ASUDE ERGİN ANASINIFI A (SABAHÇI)
  AYŞE BEGÜM ÖZKAN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  AYŞE ENİSE ERSOY ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  BERAT DENİZ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  BERAT GÜDER ANASINIFI A (SABAHÇI)
  BERAT KARACAR ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  BERAT SAİD ASLAN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  BEREN ADA YAZARKAN ANASINIFI A (SABAHÇI)
  BETÜL NİSA ALKAN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  BİLGE CENGİZ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  BÜLENT BARLAS ARSLAN ANASINIFI A (SABAHÇI)
  CİHANGİR ETKA ATAŞ ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ÇINAR ARAZLİ ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  DERİN EGE ALABAŞ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  DERİN SU AYDOĞAN ANASINIFI A (SABAHÇI)
  DİLARA BAŞDAK ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ECRİN ÇELİK ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ECRİN SİMAY KARAGÖZ ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ECRİN ZEYNEP GÖKALP ANASINIFI A (SABAHÇI)
  EFE BORA SERENBAY ANASINIFI A (SABAHÇI)
  EGE MERT DİNÇ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  ELİF ORUÇ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  ELİF TAŞ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  ELİF KARAGÖZ ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ELİF REYHAN ERGÜN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ELİSA AKINCI ANASINIFI B (SABAHÇI)
  EMİR ASLAN ÇELİK ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  EMİR YİĞİT ŞAHİN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ERAY KELEŞ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  EREN ÖZELÇİ ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ERVA MAFRATOĞLU ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ERVA SARE TREN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ESİLA NURAY DOĞAN ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  GÖKÇE DERİN HARBİ ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  HAKAN ATA KAYIRAN ANASINIFI B (SABAHÇI)
  HAMZA YİĞİT KILIÇ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  HATİCE BUĞLEM ODABAŞ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  HATİCE RAVZA TİMUR ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  HATİCE SENA ŞAHİN ANASINIFI B (SABAHÇI)
  HAYRETTİN TAHA KEÇECİ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  HAYRULLAH EMİR PALA ANASINIFI A (SABAHÇI)
  HİRANUR İLHAN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  HÜSEYİN ÇINAR BAŞAĞAÇ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  IŞIL BERRA AÇIKGÖZ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  İBRAHİM GEZGİN ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  İCLAL AKKURT ANASINIFI B (SABAHÇI)
  İSMAİL ALP CEBECİOĞLU ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  KEREM YAVUZ ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  MEHMET KAAN KEÇECİ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  MEYREM ELA ÇAKAN ANASINIFI B (SABAHÇI)
  MİRAÇ TALHA ŞAHİN ANASINIFI B (SABAHÇI)
  MUHAMMED EMİN YÜCE ANASINIFI A (SABAHÇI)
  MUHAMMED EMİN KILIÇ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  MUHAMMED TALHA CİVELEK ANASINIFI B (SABAHÇI)
  MUHAMMET EFE SOYLU ANASINIFI B (SABAHÇI)
  MUSAB URAS KABAOĞLU ANASINIFI B (SABAHÇI)
  MUSTAFA ŞAH KILINÇ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  NEJDET EMİN ALKAN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ONUR YUSUF BIYIK ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ÖMER DENİZ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  ÖMER DENİZ GÜNGÖR ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ÖMER TAHA COŞKUN ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  RABİA ZEHRA KUDALAK ANASINIFI B (SABAHÇI)
  RAUF DEMİR KIRALİ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  SELİN BAYTAR ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  SEMİH TAHA DEMİR ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  SEMRA NUR SARIOĞLU ANASINIFI B (SABAHÇI)
  SUDE NAZ KARLANGIÇ ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  TARIK KILIÇÇEKER ANASINIFI B (SABAHÇI)
  TUANA ÇAKAN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  UMAY ACAR ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  UMUT BELCİ ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  UMUT ÇINAR ORAL ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  UTKU MİRAÇ KUŞ ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  YAĞMUR HIRÇIN ANASINIFI A (SABAHÇI)
  YAREN ÇELİK ANASINIFI A (SABAHÇI)
  YASİN TAHA KILİÇ ANASINIFI A (SABAHÇI)
  YASİR TALHA KARAKAŞLI ANASINIFI A (SABAHÇI)
  YELİZ ÖZKAN ANASINIFI A (SABAHÇI)
  YİĞİT CAFER TUNÇ ANASINIFI B (SABAHÇI)
  YUSUF İLKER KOTUK ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  YUSUF MİRAÇ YAZICI ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ZEYNEP AYDIN ANASINIFI C(ÖĞLENCİ)
  ZEYNEP CULFA ANASINIFI D(ÖĞLENCİ)
  ZEYNEP ELA GÖRGÜLÜ ANASINIFI A (SABAHÇI)

 

                                    



Yazdır

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin



  Beğen | 4  kişi beğendi